W ostatnich latach rynek kryptowalut był niezwykle niestabilny, a szybka popularność Zdecentralizowanego Finansowania (DeFi) sprawiła, że ​​ludzie zainteresowali się coraz większą ilością opcji poza Bitcoinem – to właśnie jednym z nich jest kryptowaluta 0x ZRX.

Jak funkcjonuje kryptowaluta 0x (ZRX)?

Kryptowaluta 0x ZRX  działa na mechanizmie  blokowym Ethereum i obsługującym protokół 0x open source. Kontrakt umożliwia różnym zdecentralizowanym giełdom współpracę poprzez powiązanie dostawców płynności. Na podstawie badań 0x (ZRX) Labs,   zagwarantowała infrastrukturę dziesiątek aplikacji DeFi i zwiększyła całkowity wolumen transakcji pomiędzy 250 000 traderów do 15 miliardów dolarów.

Początkowo tokeny służyły do ​​głosowania za aktualizacjami protokołu oraz do wnoszenia opłat handlowych za transmisję protokołu. W 2019 roku, w ramach trzeciej edycji aktualizacji projektu, dodano opcje zabezpieczeń dla dostawców płynności, którzy otrzymują tokeny w ramach wynagrodzenia. Do tej pory sieć zapłaciła ponad 1 milion dolarów opłat posiadaczom 0x ZRX i animatorom rynku.

Rokowania ceny 0x ZRX: przygotuj się na dalszy wzrost

Fachowcy serwisu Wallet Investor są sceptycznie nastawieni do kryptowaluty 0x ZRX, ponieważ do końca roku będzie wskazywał trend wzrostowy  1,74 w stosunku do dolara amerykańskiego. Prognoza zakłada również, że kryptowaluta 0x ZRX wzrośnie dalej do 2,05 USD do końca 2022 roku i osiągnie 2,94 USD do końca 2025 roku.

Jednocześnie prognoza Coinswitch przewiduje znaczną cenę 0x ZRX w ciągu najbliższych kilku lat. Roczna prognoza to 2,73 USD, trzyletnia prognoza to 5,70 USD, a pięcioletnia prognoza to 9,13 USD, co będzie znaczącym wzrostem w aktualnej cenie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.